Na czasie

Dzień Chłopaka, urodziny, Święta… Co sprezentować partnerowi?

Możliwe, że dobrze to znasz – za każdym razem, kiedy nadchodzi okazja, aby wręczyć Twojemu mężczyźnie prezent, Ty siedzisz i głowisz się nad tym, co mogłoby to być. To ma, tego nie potrzebuje, a z tamtego się nie ucieszy… Chciałabyś, aby Twój prezent był przemyślany i pokazywał, jak dobrze go znasz, a jednocześnie nie masz zamiaru w kółko kupować mu tego samego? Przyjrzyjmy się bliżej trzem datom, które nastręczają tyle trudności.

Dzień Chłopaka

Powstały w odpowiedzi na Dzień Kobiet, obchodzony 30 września Dzień Chłopaka jest pierwszym ze świąt na które podarunek przyjdzie Ci wymyśleć. Spośród naszych pozostałych okazji, ta jest prawdopodobnie najmniej problematyczna. Na Dzień Chłopaka nie musisz wydawać dużej sumy, w tym wypadku najbardziej liczy się kreatywność – dlatego pozbądź się stereotypowego myślenia o tym, że prezenty muszą być przede wszystkim praktyczne!

Co zatem może stać się prezentem na Dzień Chłopaka? Postaw na doświadczenia. Pod koniec września pogoda jeszcze dopisuje, dlatego skorzystajcie z niej, udając się np. do parku rozrywki albo do aquaparku. Jeśli Twój partner jest miłośnikiem Sherlocka Holmesa albo Stephena Kinga, gra w escape roomie o preferowanej tematyce będzie nie tylko świetną rozrywką, ale także okazją do budowania Waszej relacji poprzez pracę zespołową.

Urodziny

Na tę okazję faktycznie należy się dobrze przygotować – w tym wypadku prezent powinien być maksymalnie spersonalizowany (i niekoniecznie poprzez wykonanie grawera na zegarku). Dobrą wiadomością dla Ciebie jest to, że jeśli uważnie słuchasz swojego partnera, prawdopodobnie będziesz wiedziała gdzie szukać dla niego podarunku.

Ale! Jedna kwestia, o której powinnaś pamiętać – nie kupuj tego, co Ty chciałabyś, aby on otrzymał, tylko to, co może spodobać się jemu. Łatwo jest wpaść w tę pułapkę, szczególnie jeśli masz w domu zapaleńca, który najchętniej otaczałby się tylko przedmiotami z zakresu swojego hobby. Kolejna książka o działaniach militarnych II Wojny Światowej? Pewnie ucieszy się z niej bardziej niż z nowego zestawu noży do golarki czy butelki perfum.

Święta

Bez różnicy czy to Wielkanoc, czy Boże Narodzenie, miło jest otrzymać podarunek, nawet jeśli wyrośliśmy już z pisania listu do Świętego Mikołaja. Na tę okazję nie musisz przygotować nic bardzo zaskakującego ani stricte personalnego, choć dobrze byłoby wybrać prezent, który nie będzie wyglądał, jakbyś w ostatniej chwili zgarnęła go ze sklepowej półki.

W swoich poszukiwaniach wykorzystaj świąteczną atmosferę nastawioną na relaks i odpoczynek, dlatego, jeśli szukasz prezentu dla chłopaka na Święta, odwiedź księgarnie online, gdzie znajdziesz dla swojego partnera przyjemną lekturę (na którą wreszcie będzie miał czas!). Twój chłopak nie przepada za czytaniem? Postaw na grę planszową, która będzie stanowiła dodatkową okazję do wspólnej celebracji z dala od pośpiechu dnia codziennego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.